ACell + PRP, hücreler arası bağlantıyı sağlayan ektraselüler matriksin özel formu, prp, vitaminler ve diğer materyellerin kombine edilmesiyle oluşan özel bir formüldür. Amerika’da yıllardır saçın yanı sıra yara, yanık ve organ hasarlarının onarımı amacıyla da kullanılan bu formül, Türkiye’de ilk defa ve sadece Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu tarafından uygulanmaktadır.
Evet. Saçı dökülen kişiler ACell + PRP tedavisi için doğru adaydır. ACell + PRP dökülmeyi önce azaltır sonra da dökülmenin büyük ölçüde durmasına yardımcı olur.
Evet, tek seferlik uygulama tedavi için yeterlidir. Uygulamadan sonraki iyileştirme süreci 1 seneye kadar devam etmektedir.
Evet, saç ekimi esnasında ACell + PRP yapılabilir. Bu, yaraların daha çabuk iyileşmesini ve ekimin sonuçlarının daha başarılı olmasını sağlar. Aynı zamanda var olan saçlarınızın da korunmasına yardımcı olur.
Hayır, başarı cinsiyete bağlı değildir. Her tedavi sonucu kişiye özeldir. Bu her tedavi için geçerlidir. Şimdiye kadar gözlemlenen vakalarda tedavi kadın erkek her iki cinsiyette de başarılı sonuçlar göstermiştir.
Çok erken yaşta başlayan saç dökülmelerinde dahi ACell + PRP güvenle uygulanabilmektedir.
İşlemin gerçekleştirileceği saçlı bölgeye lokal anestezi yapılarak uygulanır.

ÜCRETSİZ MUAYENE

Ücretsiz muayene talebinizi iletmek ve daha fazla bilgi almak için form doldurun. Uzmanlarımız sizi arasın!

HEMEN BAŞVUR